Ubytování

Náš Hotel U Přehrady s kapacitou 111 lůžek Vám může nabídnout ubytování v panenské přírodě v okolí přehrady Morávka. 

Ubytování je v pokojích typu STANDART, které jsou 2, 3 a 4 lůžkové s možností zapůjčení lednice. Dále pokoje typu LUX, které jsou 2, 3 a 4 lůžkové (lednice, trezor…) všechny s kompletním sociálním zařízením a televizí. 

Součástí Hotel U Přehrady je denní bar, kulturní místnosti s televizory, kulečníky, stůl na stolní tenis, sauna a možnost WIFI připojení k internetu.

Zobrazit celou galerii 

Zobrazit celou galerii 

Hotel U Přehrady lze v létě využít ke koupání v sezónu vyhřívaném venkovním bazénu 10,5 x 5,5 metrů s osvětlením a pro děti 4 x 3,5 metrů, u bazénů je posezení s občerstvením, kolotoče a houpačky, minigolf s 18 jamkami, tenisové a volejbalové hřiště s umělým povrchem, ruské kuželky, ohniště, úschovna jízdních kol.

Upravovaný běžecký okruh na hoře Travný 14 km dlouhý. Další lyžování na Zlatníku, Visalajích a Lysé hoře nebo na Bílé, Pustevnách a Velké Rači (Slovensko).

V letních měsících lze využít vlastní vyhřívané bazény, krytý AQUAPARK ve Frýdku-Místku 20 Km, AQUAPARK Rožnov, přehrady – Žermanická, Baška, Olešná 15-20 km.

Hotel U Přehrady v pohoří Beskyd je ideální pro výlety a pro pěší letní i zimní turistiku, možnosti výstupů na Prašivou, Kotař, Ropičku, Slavíč, Visaláje, Bílý kříž, Trávný a Lysou horu.

Možnost projížďky na koních a ponících na jízdárně 2,5 km.
Pobyt se psem možný v mimo sezónní pobyty.
rezervace online

Zobrazit rezervační formulář


NAŠE NOVINKY

 • Volné termíny

  Volné termíny:

  termíny dle tel. domluvy:

  606 862 947

 • Sleva na rekreační pobyty

  Za Vámi objednaný opakovaný pobyt v našem hotelu Vás odměníme věrnostní slevou až 10% a slevou 5% na rekreační pobyty na 7 nocí a déle.

 • Jídelníček

  Stravování na Morávce v hotelu U PŘEHRADY

  Více o možnosti stravování >