Ubytování

Náš Hotel U Přehrady s kapacitou 111 lůžek Vám může nabídnout ubytování v panenské přírodě v okolí přehrady Morávka. 

Ubytování je v pokojích typu STANDART, které jsou 2, 3 a 4 lůžkové s možností zapůjčení lednice. Dále pokoje typu LUX, které jsou 2, 3 a 4 lůžkové (lednice, trezor…) všechny s kompletním sociálním zařízením a televizí. 

Součástí Hotel U Přehrady je denní bar, kulturní místnosti s televizory, kulečníky, stůl na stolní tenis, sauna a možnost WIFI připojení k internetu.

Zobrazit celou galerii 

Zobrazit celou galerii 

Hotel U Přehrady lze v létě využít ke koupání v sezónu vyhřívaném venkovním bazénu 10,5 x 5,5 metrů s osvětlením a pro děti 4 x 3,5 metrů, u bazénů je posezení s občerstvením, kolotoče a houpačky, minigolf s 18 jamkami, tenisové a volejbalové hřiště s umělým povrchem, ruské kuželky, ohniště, půjčovna horských kol.

V zimních měsících lze využívat lyžařský areál Morávka SVIŇORKY, sjezdovka dlouhá 580 metrů, 1,5 km vzdálená od penzionu, umělé zasněžování, ski servis, půjčovna lyží. Upravovaný běžecký okruh 14 km dlouhý. Další lyžování na Zlatníku, Visalajích a Lysé hoře nebo na Bílé, Pustevnách a Velké Rači (Slovensko).

V letních měsících lze využít vlastní vyhřívané bazény, krytý AQUAPARK ve Frýdku-Místku 20 Km, AQUAPARK Rožnov, přehrady – Žermanická, Baška, Olešná 15-20 km. Krytý bezén 1,5 km.

Hotel U Přehrady v pohoří Beskyd je ideální pro výlety a pro pěší letní i zimní turistiku, možnosti výstupů na Prašivou, Kotař, Ropičku, Slavíč, Visaláje, Bílý kříž, Trávný a Lysou horu.

Možnost projížďky na koních a ponících na jízdárně 2,5 km.
Pobyt se psem možný v mimo sezónní pobyty.
rezervace online

Zobrazit rezervační formulář


NAŠE NOVINKY

 • Volné termíny

  Volné termíny:

  termíny dle tel. domluvy:

  606 862 947

 • Sleva na rekreační pobyty

  Za Vámi objednaný opakovaný pobyt v našem hotelu Vás odměníme věrnostní slevou až 10% a slevou 5% na rekreační pobyty na 7 nocí a déle.

 • Jídelníček

  Stravování na Morávce v hotelu U PŘEHRADY

  Více o možnosti stravování >